MTrainDev. Renata Angelo

O Renatě

Renata Angelo (původním jménem Kronowetterová) je motivační spíkr, mentorka a spoluautorka světového bestselleru „Pushing To The Front“ a také knihy „Nový Začátek“, kterou napsala společně s Brianem Tracym. Renata žila na čtyřech kontinentech a přednášela po celém světě. Vyučuje předmět „Training and Development“ na Griffith University v Austrálii, pořádala semináře v USA, byla motivačním spíkrem na konferencích v Polsku, Bulharsku, Makedonii a fasilitátorem korporátních seminářů v Itálii, Nizozemí, Rusku a Německu. Vystudovala mezinárodní finance v Austrálii a má také postgraduál ve vzdělávání a profesním rozvoji – Master in Training and Development (MTrainDev). Je certifikovanou lektorkou firewalkingu z F.I.R.E. institutu ve Spojených Státech.

Renata je zakladatelkou tří společností a spoluzakladatelkou neziskové organizace. PRO FIRMY zajišťuje ucelené korporátní vzdělávání, netradiční teambuildingy i exotické incentivní zájezdy. Mezi Renaty korporátní klienty patří např. Aegon, Allianz, American Chamber of Commerce, AXA, Aviva, British Chamber of Commerce, Broker Consulting, BSF, Česká Spořitelna, ČPP, ČSOB, Deutscher Ring, Generali, Global Blue, IKEA, Kooperativa, Lonza, Mary Kay, Mountfield, OVB, Partners for Life Planning, Raiffeisen bank, TIC CKD, Unicreditbank, UNICEF, Uniqa… a mnohé další.

Od roku 2001 se věnuje osobnímu, profesnímu a duchovnímu rozvoji. Jejím POSLÁNÍM je pozvednout vědomí na vyšší úroveň a podpořit ostatní v dosažení jejich cílů a v maximálním využití jejich potenciálu. Renata se specializuje se na „učení prožitkem“, při kterém propojí Tvé vědomosti se silným zážitkem a vytvoří Ti příležitost vystoupit ze „zóny komfortu“ a vstoupit do „zóny růstu“. Její programy jsou zaměřené na poznání sebe sama, přijetí zodpovědnosti a uvědomění si, že všichni jsme tvůrci svého života a ne pouzí manažeři svých okolností. Renata přednáší na téma maximalizace vnitřního potenciálu, práce s myslí a využití mentálních technik jako jsou afirmace, vizualizace, meditace, NLP, Ho’ponopono pro rychlé a efektivní dosažení výjimečných výsledků s radostí a lehkostí. Můžeš s ní zažít firewalking, chůzi po střepech, prolamování karatistických desek, nebo třeba workshop tvorby nástěnek vizí. Prozdradí Ti ověřené a účinné techniky time managementu a stres managementu, principy efektivní komunikace a transformačního leadersipu. Zajímavou formou se dozvíš o osobnostní typologii, zákonu přitažlivosti i kvantovém uzdravení.

Poté, co měla Renata bouračku na motorce (strávila chvíli na vozíku a díky chronickým bolestem zad s kterými ji medicína nebyla schopna pomoc) byla klasifikovaná, jako částečně trvale invalidní a bylo jí doporučeno se naučit s bolestí žít. Renata se rozhodla nalézt lék proti chronické bolesti a uzdravit se. Nejprve hledala odpovědi v západní medicíně, pak ve východní, potom začala pracovat s myslí a duchovními technikami. Učila se od nejuznávanějších odbobrníků západní civilizace, stejně tak jako od šamanů v Brazílii nebo Austáli. Změnila životní styl, naučila se relaxovat, meditovat a poté co se naučila pracovat s intuicí a pochopila, že odpovědi neleží venku, ale uvnitř nás samých – zažila kvantové uzdravení. Od té doby je průvodcem ostatním na jejich cestě osobní, profesní a duchovní transformace.

Renata nabízí TRANSFORMAČNÍ KOUČINK, během kterého s Tebou bude osobně pracovat, aby Tě podpořila v dosažení Tvých osobních, zdravotní, či pracovních cílů. Pomůže Ti dostat se rychle z bodu, ve kterém se nacházíš do místa, kde chceš být. Pomůže Ti odstranit mentální bloky z tvého podvědomí tak, aby Tě tvé podvědomí v úspěchu podporovalo a nesabotovalo. Podpoří Tě v maximalizaci tvého potenciálu a využití tvé vnitřní síli.

Pokud chceš mít něco, co jsi nikdy neměl, musíš udělat něco, co jsi nikdy neudělal.
Věřím, že pokud člověk chce dosáhnout výjimečných výsledků, musí se učit a spolupracovat s výjimečnými osobnostmi.

Lidé kteří mě inspirovali

Našla jsem inspiraci u mnohých výjmečných osobností, mezi které patří např. Brian Tracy, Tony Robbins, Nick Vujicic, Sir John Witmore, Deepak Chopra, Kim and Robert Kyiosaki, Jack Canfield, Marie Diamond, Masaru Emoto, Dan Millman, Amit Goswami, a mnoho dalších…